UberPOS (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Payments
vi: Thanh toán

en: Order
vi: Thứ tự

en: Login ID
vi: ID đăng nhập

en: Transaction key
vi: Chìa khóa giao dịch

en: Product
vi: Sản phẩm
