Ubersmith (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Roles
af: Rolle

en: E-mail address
af: E-posadres

en: Log in
af: Teken in

en: Log out
af: Teken uit
