Ubersmith (6.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Roles
am: ሚናዎች

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Log in
am: ግባ

en: Log out
am: ውጣ
