Ubersmith (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Log out
ar: خروج

en: Login attempt failed for %user.
ar: لقد فشلت محاولة دخول %user.
