Ubersmith (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Log in
ast: Entrar

en: Log out
ast: Desconeutar
