Ubersmith (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Username
bg: Потребителско име

en: Roles
bg: Роли

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Log in
bg: Вход

en: Log out
bg: Излез

en: Login attempt failed for %user.
bg: Неуспешен опит за идентификация на потребителя %user.
