Ubersmith (6.x-1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Roles
bs: Uloge

en: E-mail address
bs: Email adresa

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Log out
bs: Odjavi se
