Ubersmith (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Roles
ca: Rols

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Log in
ca: Entra

en: Log out
ca: Surt

en: Login attempt failed for %user.
ca: L'intent d'inici de sessió ha fallat per a %user.
