Ubersmith (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Roles
cs: Role

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Login attempt failed for %user.
cs: Neúspěšný pokus o přihlášení %user.
