Ubersmith (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Roles
da: Roller

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Log in
da: Log ind

en: Log out
da: Log ud

en: Login attempt failed for %user.
da: Login-forsøg mislykkedes for %user.
