Ubersmith (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
de: Auf Standardwerte zurücksetzen

en: Username
de: Benutzername

en: Roles
de: Rollen

en: E-mail address
de: E-Mail-Adresse

en: Log in
de: Anmelden

en: Log out
de: Abmelden

en: Login attempt failed for %user.
de: Anmeldung für %user fehlgeschlagen.
