Ubersmith (6.x-1.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: Login attempt failed for %user.
dz: %user་གི་དོན་ལུ་  ནང་བསྐྱོད་འབད་ནིའི་  དཔའ་བཆམ་མི་དེ་  འཐུས་ཤོར་བྱུང་ནུག
