Ubersmith (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Roles
el: Ρόλοι

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Log in
el: Είσοδος

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Login attempt failed for %user.
el: Απέτυχε η απόπειρα εισόδου για το λογαριασμό %user.
