Ubersmith (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Roles
eu: Zereginak

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Log in
eu: Sartu

en: Log out
eu: Irten

en: Login attempt failed for %user.
eu: Konexio-saioak huts egin du %user erabiltzailearentzako.
