Ubersmith (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: Login attempt failed for %user.
fi: Käyttäjän %user kirjautumisyritys epäonnistui.
