Ubersmith (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Username
he: שם משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Log in
he: כניסה

en: Log out
he: יציאה

en: Login attempt failed for %user.
he: נסיון כניסה למערכת נכשל עבור  %user.
