Ubersmith (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Login attempt failed for %user.
hu: %user bejelentkezése sikertelen.
