Ubersmith (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: Username
is: Notendanafn

en: Roles
is: Hlutverk

en: E-mail address
is: Netfang

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Log out
is: Útskrá

en: Login attempt failed for %user.
is: Innskráning mistókst hjá %user.
