Ubersmith (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
it: Ripristina le impostazioni predefinite

en: Username
it: Nome utente

en: Roles
it: Ruoli

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: Log in
it: Accedi

en: Log out
it: Esci

en: Login attempt failed for %user.
it: Tentativo di accesso fallito per %user.
