Ubersmith (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: Username
ja: ユーザー名

en: Roles
ja: 役割

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Log in
ja: ログイン

en: Log out
ja: ログアウト

en: Login attempt failed for %user.
ja: %user さんがログインに失敗しました。
