Ubersmith (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Roles
kk: Рөлдер

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Log in
kk: Кіру

en: Log out
kk: Шығу

en: Login attempt failed for %user.
kk: %user қолданушы үшін жүйеге кіру сәтсіз аяқталды.
