Ubersmith (6.x-1.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Login attempt failed for %user.
ku: چونە ژورەوە سەرکەتوو نەبوو بۆ بەکارهێنەری %user.
