Ubersmith (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Username
lt: Nario vardas

en: Roles
lt: Rolės

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.
