Ubersmith (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: Login attempt failed for %user.
mr: %user ची येण्याची नोंद असफल
