Ubersmith (6.x-1.1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
no: Tilbakestill til standard

en: Username
no: Brukernavn

en: Roles
no: Roller

en: E-mail address
no: E-postadresse

en: Log in
no: Logg på

en: Log out
no: Logg ut

en: Login attempt failed for %user.
no: Påloggingsforsøk mislykket for %user.
