Ubersmith (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Roles
ne: भूमिका

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Log out
ne: लगआउट
