Ubersmith (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Roles
nl: Rollen

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Log in
nl: Inloggen

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Login attempt failed for %user.
nl: Login mislukt voor %user.
