Ubersmith (6.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Roles
oc: Ròtles

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Log in
oc: Se connectar

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Login attempt failed for %user.
oc: Fracàs de connexion per %user.
