Ubersmith (6.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: E-mail address
pa: ਈ-ਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ
