Ubersmith (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Roles
pl: Role

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Login attempt failed for %user.
pl: Próba zalogowania się użytkownika %user nie powiodła się.
