Ubersmith (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
pt: Restaurar para as configurações padrão

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Roles
pt: Papéis

en: E-mail address
pt: Endereço de e-mail

en: Log in
pt: Entrar

en: Log out
pt: Sair

en: Login attempt failed for %user.
pt: Tentativa de login falhou para %user.
