Ubersmith (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Login attempt failed for %user.
ro: Încercare eșuată de autentificare pentru %user.
