Ubersmith (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Roles
ru: Роли

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Log in
ru: Войти

en: Log out
ru: Выход

en: Login attempt failed for %user.
ru: Ошибка входа в систему для пользователя %user.
