Ubersmith (6.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Roles
sl: Vloge

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Log in
sl: Prijava

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Login attempt failed for %user.
sl: Neuspešen poizkus prijave za uporabnika %user.
