Ubersmith (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Roles
sr: Улоге

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Log in
sr: Пријави се

en: Log out
sr: Одјави се

en: Login attempt failed for %user.
sr: Покушај пријављивања није успео за корисника %user.
