Ubersmith (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Username
sv: Användarnamn

en: Roles
sv: Roller

en: E-mail address
sv: E-postadress

en: Log in
sv: Logga in

en: Log out
sv: Logga ut

en: Login attempt failed for %user.
sv: Inloggning misslyckades för %user.
