Ubersmith (6.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: E-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسى

en: Log in
ug: كىرىش

en: Log out
ug: چېكىنىش
