Ubersmith (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Roles
be: Ролі

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Log out
be: Выйсці

en: Login attempt failed for %user.
be: Памылка ўваходу ў сістэму для %user.
