Ubersmith (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
bo: སྔར་ཡོད་ལྟར་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Login attempt failed for %user.
bo: %user་ཡིས་ནང་འཇུག་བྱེད་མ་ཐུབ།
