Ubersmith (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Roles
et: Rollid

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Log in
et: Sisene

en: Log out
et: Logi välja

en: Login attempt failed for %user.
et: Kasutaja %user sisenemine nurjus.
