Ubersmith (6.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Roles
hy: Դերեր

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Log out
hy: Ելք
