Ubersmith (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: Username
id: Nama pengguna

en: Roles
id: Peran

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Log in
id: Login

en: Log out
id: Logout

en: Login attempt failed for %user.
id: Usaha login gagal untuk %user.
