Ubersmith (6.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Log out
jv: Metu log

en: Login attempt failed for %user.
jv: Kegagalan login kanggo %user.
