Ubersmith (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Roles
ka: როლები

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Login attempt failed for %user.
ka: %user-ის სისტემაში შესვლა ვერ მოხერხდა.
