Ubersmith (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Roles
lv: Lomas

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Log out
lv: Iziet

en: Login attempt failed for %user.
lv: Pieslēgšanās mēģinājums lietotājam %user neizdevās.
