Ubersmith (6.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Reset to defaults
my: မူလ အတိုင်း ပြန်ထားရန်

en: Username
my: အမည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်
