Ubersmith (6.x-1.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
or: ଡିଫଲ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ଗୁଡିକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: Login attempt failed for %user.
or: %user ପାଇଁ ଲଗଇନ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ବିଫଳ ହୋଇଛି।
