Ubersmith (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Login attempt failed for %user.
sk: Neúspešný pokus o prihlásenie používateľa %user.
