Ubersmith (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Roles
tr: Roller

en: E-mail address
tr: E-posta adresi

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Log out
tr: Çıkış

en: Login attempt failed for %user.
tr: %user için giriş denemesi başarısız.
