Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: On
af: Op

en: Header
af: Hoof

en: Left sidebar
af: Linkerkantste systaaf

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Content bottom
af: Onderste inhoud
